Contact

BZS50 Műterem

Tömbtérkép piros pont jelöli a BZS50 műterem pozícióját. Az épületet 1883-ban historizáló homlokzattal tervezte Quittner Zsigmond *, vágfalvi nemes, építész (1857-1918), aki Münchenben végezte tanulmányait és hosszabb utazás után 1880-ban telepedett le Budapesten. Fő művei közül az első a pesti Árvaház (1880), a Gresham Biztosító palotája (1906). * forrás: Ujvári Péter: Magyar Zsidó Lexikon (1929)

műterem iroda:
Budapest
V. kerület
Lipótváros
Bajcsy-Zsilinszky út 50. III. emelet 20.
H-1054

tel/fax:
+36 1 3032820

mobil:
+36 30 2807545

email:
muterem@bzs50.hu
info@bzs50.hu

instagram:
@atelier_bzs50

messenger:
BZS50 Architects

 

 

 

 

 

 

 

ÉPÍTÉSZ SZOBA V2G

Galina Zoltán zoltan@bzs50.hu   önéletrajz
vezető tervező
műemléki szakértő
Krompáczki Péter peter@bzs50.hu  önéletrajz
építész,
grafikus

Csiszár Melinda melinda@bzs50.hu
építész
Kerényi Róbert robert@bzs50.hu
építész

BELSŐÉPÍTÉSZ SZOBA MOOOX

Fischer Gabriella fischer.gabriella@moooxdesign.hu
belsőépítész művész,
grafikus
Majorcsik Tímea majorcsik.timea@moooxdesign.hu
belsőépítész művész
Szabó Attila szabo.attila@moooxdesign.hu
belsőépítész

DESIGN SZOBA HYDROGENE

Szabó Gábor gabor@bzs50.hu
webfejlesztő

TERÁPIÁS SZOBA MARTA

Balla Márta marti@bzs50.hu
festőművész,
terapeuta
H. Jancsó Kata kata@bzs50.hu
festőművész,
terapeuta

IDŐSZAKOS MŰTEREMTÁRSAK 2008-2021

Szabó Zoltán építész, Tischler Zoltán fotóművész, Balogh György András aka Felhő dj producer, Varró Ákos építészSzontágh Zsófia építészMaráczy Mauéla divattervezőKertész Mónika menedzser, Szundi József asztalos előkészítőCsaba Zita építészSzékffy Anikó grafikusDányádi Sára építészKádár Ágnes építész, Szigeti Nóra építész, Kőninger Dóra adminisztrátor, Kristóf Dóra építész, Beke Mátyás grafikus, Odry Szilvia építész, Maurer Annamária építész, Eperjesi Blanka építész

RÉSZVÉTELRE FELKÉRT KÜLSŐS MUNKATÁRSAK ÉS KEDVELT SZAKÁGI TERVEZŐK 2008-2021

építészet
Bach Péter DLA vezető tervező dbarch, Dobos Botond DLA vezető tervező Intramuros, Mezey Sándor és Joó Éva építészek, Zsoldos Lehel és Papp Gábor vezető tervezők L2 építész studio, Tomay Tamás † vezető tervező Műterem I/1., Fialovszky Tamás, Hőnich Richárd DLA és Sólyom Benedek DLA vezető tervezők építész stúdió, Vonnák Katalin vezető tervező Vonnák és társaiVarga Piroska DLA vezető tervező és Lezsovits Gergely építész Grafit műterem, Ránki Soma építész, Fenes Tamás DLA vezető tervező BmeUrb

makett, 3d modell és látvány
Simon Orsolya építész, Tánczos Tibor építész, Vesztergom Ádám éptész Csizmazia Géza építész limesmodel Kis Balázs építész, Bánhegyi Zsolt építész, Borszuk Gábor építész, Gyulai Levente építész, Bozsó Barna építész, Balogh Ákos építész, Fürtön Balázs építész odv

geodézia és épületfelmérés
Dér András geodéta, Rozsnyai Gábor geodéta, Bukor Mihály geodéta Csibi Zoltán épületfelmérés Csibi és társai  Fekete Attila 3d pontfelhő térinformatikus Photo Metric

település, kert, és tájépítészet
Marthi Zsuzsa és  Czene Éva településtervező, Karády Gábor és Karádi Kata kert és tájtervező, Thurnay Dorottya tájépítész, Hajdú-Nagy Gergely történeti kert szakértő, Gyüre Borbála és Lád Gergely tájépítész Geum

faanyagvédelem és tartószerkezet
Verseghi Nagy András † faanyagvédelmi szakértő, Pongor László statikus szakértő, Farner Magda építész statikus, Pap Ferenc statikus szakértő, Molnár Eszter és Ugrinné Zrubka Beatrix faanyagvédelmi szakértő, Almássy József és Varvasovszky Péter, műemléki tartószerkezeti szakértő CAEC  Miklós Zoltán műemléki tartószerkezeti szakértő BUVÁTI, Baratta Egon műemléki tartószerkezeti szakértő Farkas Éva műemléki faanyagvédelmi és igazságügyi szakértő

épületszerkezet és technológia
Strack Lőrincz színháztechnikus, Kotschy András akusztikus, Becker Gábor épületszerkezeti tervező, Dudinszky Orsolya épületszerkezeti tervező, Higi Balázs és Reisch Gábor épületdiagnosztika szakértő Borsi Gergely akusztikus, Rákosy Ferenc és Demeter Győző üvegszerkezetek Rákosyglass,

épületgépészet, közmű, felvonó
Csapliczky László épületgépész, Komáromi Dániel épületgépész, Leitner Gábor külső közmű, Pitkó Attila épületgépész, Balla Júlia épületgépész, Oltvai András és Oltvai Tamás vezető épületgépészek OGSKakuk Béla liftgépész Épülettechnika

épületvillamosság, gyengeáram, biztonságtechnika
Nagypál Géza villamosmérnök, Kelemen Ferenc és Szepesi Ferenc vezető villamosmérnökök Kelevill, Sápi József vezető villamosmérnök, Somogyi Gábor villamosmérnök,

tűzvédelem, munka-, és egészségvédelem, környezetvédelem
Solti Kálmán környezetvédelmi szakértő, Csepregi Csaba tűzvédelmi szakértő, Rimóczi Péter  tűzvédelmi  és munkabiztonsági szakértő

közlekedés
Wettstein Miklós vezető közlekedésmérnök, Rhorer Ádám vezető közlekedésmérnök

költségvetés koordináció
Erdélyi Gábor műszaki ellenőr

építéstudományos kutatás és értékleltár
Kemény Mária művészettörténész, Bőczén Árpád kulturális örökség szakértő építész KÖME, Kelecsényi Kristóf művészettörténész, Dénes Katalin műemléki szakmérnök építész, dr. Székely Márton Pál műemléki szakmérnök építész, Karácsony Rita művészettörténész, Pleskovics Viola építészettörténész Szepesi Ákos műemléki szakmérnök építész, dr. Ritoók Pál művészettörténészG. Lászay Judit művészettörténész

műemléki restaurátor
Kovács András festő-restaurátor művész, Győri Lajos festő-restaurátor, Gallyas Balázs festő-restaurátor, Győri Mihály fa-restaurátor, Schrett László fa-restaurátor, , Magyar Éva ötvösrestaurátor művész, Nagy Melinda fém-ötvös restaurátor, Kovács Attila kőszobrász-restaurátor Czifrák László üveg és kerámia restaurátor, Maracskó Izabella festő-restaurátor, Pák András fa-restaurátor

murális és rművészet
Németh Zsuzsa grafikus, Komoróczky Tamás festő és videóművész, Légrády Zsolt festőművész restaurátor, Török Sára üvegművész Bukta Norbert festőművész, Kotormán Norbert és Kotormán László szobrászművész, Benyovszky-Szűcs Domonkos festőművész, Lapos László festőművész